Apartamenty Kraków

Spływ kajakowy Zawadzkie Możliwość komentowania Apartamenty Kraków została wyłączona 121

Apartamenty Krakow (4)Mój przyjaciel jeszcze z czasów studiów będzie się żenił. Zgodnie z męską tradycją należy z tej okazji zapewnić przyszłemu mężowi ostatni szalony wieczór w kawalerskim stanie.
Nietrudno się domyślić, że to mi przypadł zaszczyt organizacji całego przedsięwzięcia. Jeden wieczór, to stanowczo za krótko na ostatnie chwile wolności w doborowym gronie dla mojego przyjaciela.
Zacząłem rozmyślać nad całym wyjazdowym weekendem, gdzie moglibyśmy wyszaleć się za wszystkie czasy. Wybór miasta nie był prosty, ale ostatecznie padło na dawną stolicę Polaków, czyli Kraków. Pierwszy punkt planu zatwierdzony.
Kolejny- miejsce na noclegi. Czasy studenckie już dawno minęły, wiec schroniska i hostele od razu odrzuciłem. Hotel- trochę mało elastyczne rozwiązanie dla siedmiu „wesołych” facetów. Żaden kumpel nie miał też w mieście wolnego mieszkania, żeby się tam zakwaterować. Coś mnie tknęło i wyszukałem apartamenty kraków weekend i moim oczom ukazały się oferty pięknych mieszkań w samym centrum dostępnych na weekend. Nie zastanawiając się zabookowałem jeden w dobrej cenie i teraz spokojnie możemy podbijać miasto królów.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz podróżach:

Author

Related Articles

http://splywynaslasku.pl/

Search

Back to Top