Podróżowanie

Wakacje 1 komentarz do Podróżowanie 326

turystyka (5)Szukasz sposobu na ucieczkę od rutyny? Chcesz przerwać ciąg praca-dom-sen? Rzucić wyzwanie szarej rzeczywistości? Może masz wrażenie, że codziennie budzisz się bez sensu i nic ciekawego cię już w życiu nie spotka? Lekarstwem na twoje smutki i wątpliwości mogą być podróże.
Kto z nas nigdy nie podróżował? Z pewnością przygoda zaczęła się już w dzieciństwie, kiedy rodzice zabierali nas do domku nad jeziorem albo posyłali na kolonie czy obozy harcerskie, byśmy nauczyli się samodzielności i odpowiedzialności. Im byliśmy starsi, tym większą swobodę mieliśmy w wyborze kierunków podróży.
Niestety często zapędy podróżnicze nie idą w parze z zasobnością portfela czy konta bankowego. Turystyka to dziedzina gospodarki, w której obracają się olbrzymie pieniądze. Warto jednak pamiętać, że istnieją tanie sposoby na podróżowanie – na przykład autostopem, z namiotem w plecaku, albo tanimi liniami lotniczymi i z noclegami w hostelach. Wygodne łóżko jest warte mniej niż piękne widoki, wspaniałe zabytki i pasja odkrywania.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz podróżach:

Author

Related Articles

http://splywynaslasku.pl/

Search

Back to Top